O festivalu


Pro testování terénních elektrokol jsme připravili dvě dráhy: pro Pevné Hardtail eMTB a pro Celo-odpružené FS eMTB. Testování bude probíhat se zkušeným bajkerem na  single-trailech v Krčském lese, který sousedí s místem konání akce. Sem bude vyrážet vždy skupina s maximálně 5 jezdci pod vedením zkušeného bajkera, který jim v průběhu testu vysvětlí ovládání i techniku jízdy. PROHLÉDNĚTE SI VIDEO Z TESTOVACÍ DRÁHY!

Pro detailní vyzkoušení a otestování Cestovních, Trekingových a nízko-nástupových (městských) elektrokol bude vytyčena Vnitřní testovací dráha (bez auto-provozu) v našem chráněném areálu o délce cca 800 metrů, která nabídne různé povrchy a dostatečné převýšení.

Test elektrokol v reálných podmínkách je unikátní výhodou Ebike Festu pro každého, kdo o elektrokole uvažuje, ale potřebuje si srovnat plusy a mínusy mnoha různých pohonů a typů.


Poprvé budou na Ebike Festu též veřejnosti ve větší míře představena nákladní elektrokola, která jsou dokonalým řešením pro městskou logistiku. K prohlédnutí a případně otestování bude zhruba 14 různých modelů od 8 značek. V pátek 12. 6. od 14:00 organizuje pořadatel Ebike Festu, společnost ekolo.cz, také odborné setkání o Cargo elektro mobilitě.
Více informací o této akci na www.cargobike.live.

 

Na festivalu bude zajištěno občerstvení - vegetariánské jídlo a nealkoholické nápoje od našeho partnera Bistra TaMáma

Organizátor si vyhrazuje právo odmítnout registraci. Každý z partnerů akce - vystavujících značek má též právo nepůjčit registrovanému uživateli elektrokolo na testování a to i bez uvedení důvodů.

Mapa Arealu

ZNAČKY

1 - LOVELEC

2 - BAFANG

3 - KELLYS

4 - EASYBIKE

5 - QAYRON

6 - BESV

7 - KTM

8 - KROSS

9 - ROCK MACHINE

10 - WHYTE BIKES

11 - SPIRIT BIKE

12 - GIANT

13 - CRUSSIS

14 - AGOGS

15 - LEADER FOX

16 - GEPIDA

17 - RIESE UND MÜLLER

18 - ELECTRIC BIKE ACTION

19 - AUTO-MAT

REGISTRACE

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

Trasa pro terénní eMTB

Testovaní s profi bike-průvodci na SingleTrail okruhu o délce 4700m s převýšením 185 metrů s prudkými stoupáními a sjezdy v přilehlém Krčském lese. TRASA ZDE

Test trekových a městských elektrokol

Bezpečný okruh v uzavřeném areálu s převýšením 40 metrů (do 5%) - po místních komunikacích bez dopravy. Po asfaltu, kostkách a po trávě. TRASA ZDE

Jaká ukážeme elektrokola?

Pozvali jsme největší české a zahraniční výrobce kvalitních elektrokol. Na festivalu bude k vyzkoušení většina modelů dostupných na našem trhu. MODELY

Co mě to bude stát?

Vstup na EBIKE FEST 2020 je pro návštěvníky zdarma. Testování elektrokol pouze po Registraci, je určeno pouze pro starší 18 let s platným průkazem totožnosti.